(rozvrh platný od 10.10.2018)

Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562  1.A  (Holáková Miroslava)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

TV
MH

TV
MH

ČJ
MH

RK
MH

ČaSP
MH

     

 
Ú
t

 

ČJ
MH

M
MH

ČJ
MH

VV
MH

       

 
S
t

 

ČJ
MH

M
MH

ČJ
MH

NS
MH

       

 
Č
t

 

ČJ
MH

NS
MH

M
MH

ČJ
MH

       

 
P
á

 

ČJ
MH

M
MH

ČJ
MH

HV
MH

       

 

(rozvrh platný od 10.10.2018)

Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562  2.B  (Uvirová Iveta)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

ČJ (Zš2)
IU

(Zš2)
IU

ČJ (Zš2)
IU

(Zš2)
IU

       

ČJ (Zš2p)
IU

(Zš2p)
IU

ČJ (Zš2p)
IU

(Zš2p)
IU

 
Ú
t

 

ČJ (Zš2)
IU

(Zš2)
IU

ČJ (Zš2)
IU

RK (Zš2)
IU

       

ČJ (Zš2p)
IU

(Zš2p)
IU

ČJ (Zš2p)
IU

RK (Zš2p)
IU

 
S
t

 

ČJ (Zš2)
IU

(Zš2)
IU

ČJ (Zš2)
IU

NS (Zš2)
IU

       

ČJ (Zš2p)
IU

(Zš2p)
IU

ČJ (Zš2p)
IU

NS (Zš2p)
IU

 
Č
t

 

ČJ (Zš2)
IU

NS (Zš2)
IU

TV (Zš2)
IU

VV (Zš2)
IU

ČaSP (Zš2)
IU

     

ČJ (Zš2p)
IU

NS (Zš2p)
IU

TV (Zš2p)
IU

VV (Zš2p)
IU

ČaSP (Zš2p)
IU

 
P
á

 

ČJ (Zš2)
IU

(Zš2)
IU

ČJ (Zš2)
IU

HV (Zš2)
IU

TV (Zš2)
IU

     

ČJ (Zš2p)
IU

(Zš2p)
IU

ČJ (Zš2p)
IU

HV (Zš2p)
IU

TV (Zš2p)
IU

 

(rozvrh platný od 10.10.2018)

Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562  4.B  (Radinová Kateřina)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

ČJ
KR

M
KR

TV
KR


KR

ČaSP
IK

TV
KR

   

 
Ú
t

 

ČJ
KR

M
KR

ČJ
KR

AJ
KR


KR

     

 
S
t

 

ČJ
KR

M
KR

AJ
KR

RK
IK

VV

     

 
Č
t

 

M
KR

AJ
KR

ČJ
KR

HV
KR

VV

     

 
P
á

 

ČJ
KR

M
KR

VL
KR

IKT
LS

       

 

(rozvrh platný od 10.10.2018)

Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562  4.A  (Chlebková Iveta)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

ČJ (ZŠ4)
ICH

(ZŠ4)
ICH

ČJ (ZŠ4)
ICH

PŘ (ZŠ4)
ICH

ČaSP (ZŠ4)
ICH

TV (ZŠ4)
ICH

   

ČJ (ZŠ5)
ICH

(ZŠ5)
ICH

ČJ (ZŠ5)
ICH

VL (ZŠ5)
ICH

ČaSP (ZŠ5)
ICH

TV (ZŠ5)
ICH

 
Ú
t

 

ČJ (ZŠ4)
ICH

(ZŠ4)
ICH

ČJ (ZŠ4)
ICH

AJ (ZŠ4)
ICH

VV (ZŠ4)
IK

     

ČJ (ZŠ5)
ICH

(ZŠ5)
ICH

ČJ (ZŠ5)
ICH

AJ (ZŠ5)
ICH

VV (ZŠ5)
IK

 
S
t

 

ČJ (ZŠ4)
ICH

(ZŠ4)
ICH

AJ (ZŠ4)
ICH

VL (ZŠ4)
ICH

HV (ZŠ4)
ICH

     

ČJ (ZŠ5)
ICH

(ZŠ5)
ICH

AJ (ZŠ5)
ICH

VL (ZŠ5)
ICH

HV (ZŠ5)
ICH

 
Č
t

 

(ZŠ4)
ICH

PŘ (ZŠ4)
ICH

TV (ZŠ4)
ICH

VV (ZŠ4)
IK

       

(ZŠ5)
ICH

PŘ (ZŠ5)
ICH

TV (ZŠ5)
ICH

VV (ZŠ5)
IK

 
P
á

 

ČJ (ZŠ4)
ICH

(ZŠ4)
ICH

AJ (ZŠ4)
ICH

IKT (ZŠ4)
ICH

RK (ZŠ4)
IK

     

ČJ (ZŠ5)
ICH

(ZŠ5)
ICH

AJ (ZŠ5)
ICH

IKT (ZŠ5)
ICH

RK (ZŠ5)
IK

 

(rozvrh platný od 10.10.2018)

Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562  5.B  (Čerňáková Renáta)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

ČJ (Zš3p)

(Zš3p)

ČJ (Zš3p)

(Zš3p)

ČaSP (Zš3p)

     

ČJ (Zš5p)

(Zš5p)

ČJ (Zš5p)

(Zš5p)

ČaSP (Zš5p)

 
Ú
t

 

ČJ (Zš3p)

(Zš3p)

ČJ (Zš3p)

AJ (Zš3p)
MS

VV (Zš3p)

     

ČJ (Zš5p)

(Zš5p)

PŘ (Zš5p)

AJ (Zš5p)
MS

VV (Zš5p)

 
S
t

 

ČJ (Zš3p)

(Zš3p)

ČJ (Zš3p)

AJ (Zš3p)
MS

NS (Zš3p)
KR

     

ČJ (Zš5p)

(Zš5p)

ČJ (Zš5p)

AJ (Zš5p)
MS

VL (Zš5p)
KR

 
Č
t

 

AJ (Zš3p)
MS

VV (Zš3p)

HV (Zš3p)

TV (Zš3p)

NS (Zš3p)
KR

     

AJ (Zš5p)
MS

VV (Zš5p)

HV (Zš5p)

TV (Zš5p)

VL (Zš5p)
KR

 
P
á

 

ČJ (Zš3p)

(Zš3p)

ČJ (Zš3p)

RK (Zš3p)

TV (Zš3p)

     

ČJ (Zš5p)

(Zš5p)

IKT (Zš5p)

RK (Zš5p)

TV (Zš5p)

 

(rozvrh platný od 10.10.2018)

Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562  6.A  (Světlý Tomáš)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

ČJ (ZŠ6)
TS

(ZŠ6)
LS

ČJ (ZŠ6)
TS

VV (ZŠ6)
IK

(ZŠ6)
TS

RJ (ZŠ8)
TS

   

ČJ (ZŠ8)
TS

(ZŠ8)
LS

ČJ (ZŠ8)
TS

VV (ZŠ8)
IK

(ZŠ8)
TS

 
Ú
t

 

ČJ (ZŠ6)
TS

(ZŠ6)
LS

AJ (ZŠ6)
MS

(ZŠ6)

ČaSP (ZŠ6)
PC

VkO (ZŠ6)
IK

 

Ch (ZŠ8)
MV

ČJ (ZŠ8)
TS

(ZŠ8)
LS

AJ (ZŠ8)
MS

(ZŠ8)

ČaSP (ZŠ8)
PC

VkO (ZŠ8)
IK

 
S
t

 

ČJ (ZŠ6)
TS

(ZŠ6)
LS

(ZŠ6)

VV (ZŠ6)
TS

VkZ (ZŠ6)
IK

TV (ZŠ6)
TS

   

ČJ (ZŠ8)
TS

(ZŠ8)
LS

(ZŠ8)

(ZŠ8)
TS

VkZ (ZŠ8)
IK

TV (ZŠ8)
TS

 
Č
t

 

(ZŠ6)
TS

AJ (ZŠ6)
MS

TV (ZŠ6)
TS

(ZŠ6)
TS

(ZŠ6)
TS

IKT (ZŠ6)
TS

 

Ch (ZŠ8)
MV

(ZŠ8)
TS

AJ (ZŠ8)
MS

TV (ZŠ8)
TS

(ZŠ8)
TS

(ZŠ8)
TS

RJ (ZŠ8)
TS

 
P
á

 

ČJ (ZŠ6)
TS

(ZŠ6)
LS

AJ (ZŠ6)
MS

HV (ZŠ6)
TS

(ZŠ6)
TS

JK (ZŠ6)
PC

   

ČJ (ZŠ8)
TS

(ZŠ8)
LS

AJ (ZŠ8)
MS

HV (ZŠ8)
TS

(ZŠ8)
TS

JK (ZŠ8)
PC

 

(rozvrh platný od 10.10.2018)

Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562  7.B  (Babjaková Lubomíra)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

ČJ (ZŠ6p)
LB

(ZŠ6p)
LB

JK (ZŠ6p)
PC

ČaSP (ZŠ6p)
LB

VkZ (ZŠ6p)

VV (ZŠ6p)
LB

   

ČJ (ZŠ7p)
LB

(ZŠ7p)
LB

JK (ZŠ7p)
PC

(ZŠ7p)
LB

VkZ (ZŠ7p)

VV (ZŠ7p)
LB

 
Ú
t

 

(ZŠ6p)
LB

AJ (ZŠ6p)
MS

ČJ (ZŠ6p)
LB

ČaSP (ZŠ6p)
LB

(ZŠ6p)
LB

KvAJ (ZŠ7p)

   

(ZŠ7p)
LB

AJ (ZŠ7p)
MS

ČJ (ZŠ7p)
LB

(ZŠ7p)
LB

(ZŠ7p)
LB

 
S
t

 

ČJ (ZŠ6p)
LB

(ZŠ6p)
LB

(ZŠ6p)
LB

(ZŠ6p)
LB

IKT (ZŠ6p)
TS

VV (ZŠ6p)
LB

   

ČJ (ZŠ7p)
LB

(ZŠ7p)
LB

(ZŠ7p)
LB

(ZŠ7p)
LB

ČaSP (ZŠ7p)
TS

VV (ZŠ7p)
LB

 
Č
t

 

(ZŠ6p)
LB

(ZŠ6p)
LB

TV (ZŠ6p)
LB

AJ (ZŠ6p)
MS

VkO (ZŠ6p)
LB

TV (ZŠ6p)
LB

   

(ZŠ7p)
LB

(ZŠ7p)
LB

TV (ZŠ7p)
LB

AJ (ZŠ7p)
MS

VkO (ZŠ7p)
LB

TV (ZŠ7p)
LB

 
P
á

 

ČJ (ZŠ6p)
LB

ČaSP (ZŠ6p)
LB

ČaSP (ZŠ6p)
LB

AJ (ZŠ6p)
MS

ČaSP (ZŠ6p)
LB

HV (ZŠ6p)

   

ČJ (ZŠ7p)
LB

ČaSP (ZŠ7p)
LB

ČaSP (ZŠ7p)
LB

AJ (ZŠ7p)
MS

(ZŠ7p)
LB

HV (ZŠ7p)

 

(rozvrh platný od 10.10.2018)

Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562  7.A  (Carbal Pavel)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

ČJ
MS

AJ
MS

ČJ
MS

Z
PC

VkZ
PC

RJ
TS

   

 
Ú
t

 

M
JN

M
JN

VV
PC

JK
PC

AJ
MS

HV
PC

   

 
S
t

 

ČJ
MS

M
JN

P
JN

D
PC

ČaSP
PC

F
MV

   

 
Č
t

 

M
JN

F
MV

ČJ
MS

VkO
PC

TV
PC

TV
PC

   

 
P
á

 

ČJ
MS

AJ
MS

D
PC

Z
PC

VV
PC

RJ
TS

   

 

(rozvrh platný od 10.10.2018)

Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562  9.A  (Vonderčíková Marcela)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

ČJ
MV

M
MV

F
MV

D
MV

VkO
MV

     

 
Ú
t

 

ČJ
MV

M
MV

AJ
DZ

RJ
TS

HV
MV

ČaSP
MV

 

Ch
MV

 
S
t

 

AJ
DZ

RJ
TS

ČJ
MV

M
MV

P
MV

TV
PC

   

 
Č
t

 

M
MV

TV
PC

AJ
DZ

F
MV

Z
IK

VV
IK

 

Ch
MV

 
P
á

 

ČJ
MV

M
MV

RJ
TS

P
MV

D
MV

Z
IK

   

 

(rozvrh platný od 10.10.2018)

Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562  9.B  (Žižková Romana)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

ČJ (ZŠ8p)

AJ (ZŠ8p)

(ZŠ8p)

ČaSP (Pv8d) MS

ČaSP (Pv8d) MS

ČJ (ZŠ8p)
PC

   

ČaSP (Pv8h) LS

ČaSP (Pv8h) LS

ČJ (ZŠ9p)

AJ (ZŠ9p)

(ZŠ9p)

ČaSP (Pv9d) MS

ČaSP (Pv9d) MS

IKT (ZŠ9p)
PC

ČaSP (Pv9h) LS

ČaSP (Pv9h) LS

 
Ú
t

 

ČJ (ZŠ8p)

TV (ZŠ8p)

(ZŠ8p)
LS

(ZŠ8p)
LS

(ZŠ8p)

HV (ZŠ8p)
TS

 

ČaSP (PV3)
LS

ČJ (ZŠ9p)

TV (ZŠ9p)

(ZŠ9p)
LS

(ZŠ9p)
LS

(ZŠ9p)

HV (ZŠ9p)
TS

 
S
t

 

ČJ (ZŠ8p)

IKT (ZŠ8p)
PC

(ZŠ8p)
PC

(ZŠ8p)
LS

AJ (ZŠ8p)

VkZ (ZŠ8p)

 

VkO (ZŠ8p)

ČJ (ZŠ9p)

IKT (ZŠ9p)
PC

(ZŠ9p)
PC

(ZŠ9p)
LS

AJ (ZŠ9p)

VkZ (ZŠ9p)

VkO (ZŠ9p)

 
Č
t

 

ČJ (ZŠ8p)

(ZŠ8p)
LS

(ZŠ8p)

VV (ZŠ8p)

ČaSP (Pv8d) MS

TV (ZŠ8p)

   

ČaSP (Pv8h) LS

ČJ (ZŠ9p)

(ZŠ9p)
LS

(ZŠ9p)

VV (ZŠ9p)

ČaSP (Pv9d) MS

TV (ZŠ9p)

ČaSP (Pv9h) LS

 
P
á

 

JK (ZŠ8p)

Ch (ZŠ8p)

(ZŠ8p)
LS

TV (ZŠ8p)

ČaSP (Pv8d) MS

ČaSP (Pv8d) MS

   

ČaSP (Pv8h) LS

ČaSP (Pv8h) LS

JK (ZŠ9p)

Ch (ZŠ9p)

(ZŠ9p)
LS

TV (ZŠ9p)

ČaSP (Pv9d) MS

ČaSP (Pv9d) MS

ČaSP (Pv9h) LS

ČaSP (Pv9h) LS

 

(rozvrh platný od 10.10.2018)

Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562  3.C  (Hlavatá Lenka)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

TV (3d1v) LH

TV (3d1v) LH

Čt (3d1v) LH

ČaSP (3d1v) LH

TV (8d1)
LH

ČaSP (8d1)
RH

   

TV (8d1) LH

TV (8d1) LH

ČaS (8d1) LH

ČaSP (8d1) LH

RTV (8d2) LH

RTV (8d2) LH

PoV (8d2) LH

PV (8d2) LH

TV (2d1) LH

TV (2d1) LH

ČaSP (2d1) LH

ČaSP (2d1) LH

 
Ú
t

 

(3d1v) LH

Ps (3d1v) LH

Čt (3d1v) LH

(3d1v) LH

ŘV (3d1v)
LH

ČaP (8d1)
RH

   

(8d1) LH

Ps (8d1) LH

ČaP (8d1) LH

Ps (8d1) LH

RV (8d2) LH

SV (8d2) LH

PV (8d2) LH

(8d2) LH

Čt (8d1)
LH

(2d1) LH

Ps (2d1) LH

ČaSP (2d1) LH

ŘV (2d1) LH

       

PV (8d2)
LH

       

 
S
t

 

(3d1v) LH

ČaJS (3d1v) IK

VV (3d1v) LH

ŘV (3d1v) LH

ČaSP (3d1v)
LH

ČaSP (8d1)
LH

   

(8d1) LH

ČaP (8d1) IK

VV (8d1) LH

HV (8d1) LH

(8d2) LH

SV (8d2) IK

VV (8d2) LH

RTV (8d2) LH

ŘV (8d1)
LH

Čt (2d1) LH

ČaJS (2d1) IK

VV (2d1) LH

HV (2d1) LH

 
Č
t

 

ŘV (3d1v) LH

ČaJS (3d1v) LH

Čt (3d1v) LH

MSV (3d1v) LH

IKT (8d1)

     

Čt (8d1) LH

(8d1) LH

ČaS (8d1) LH

MSV (8d1) LH

RV (8d2) LH

SV (8d2) LH

PoV (8d2) LH

MSV (8d2) LH

ŘV (2d1) LH

ČaJS (2d1) LH

Čt (2d1) LH

MSV (2d1) LH

 
P
á

 

Čt (3d1v) LH

ČaJS (3d1v) LH

HV (3d1v) IK

TV (3d1v) LH

ČaSP (8d1)

     

Čt (8d1) LH

(8d1) LH

HV (8d1) IK

ČaSP (8d1) LH

SV (8d2) LH

RV (8d2) LH

HV (8d2) IK

RTV (8d2) LH

Ps (2d1) LH

ČaJS (2d1) LH

HV (2d1) IK

TV (2d1) LH

 

(rozvrh platný od 10.10.2018)

Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562  6.C  (Ševčíková Dagmar)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

TV (2d1)

TV (2d1)

ČaSP (2d1)

ŘV (2d1)

ČaSP (6d1)

ČaSP (9d1)

   

TV (6d1)

TV (6d1)

(6d1)

ŘV (6d1)

TV (9d1)

TV (9d1)

(9d1)

ČaP (9d1)

ČaSP (9d1)

TV (10d1)

TV (10d1)

(10d1)

ČaP (10d1)

ČaSP (10d1)

       

ČaSP (10d1)

       

 
Ú
t

 

HV (2d1)

Ps (2d1)

ŘV (2d1)

Čt (2d1) JN

ČaSP (6d1)

ČaSP (9d1)
VS

   

HV (6d1)

Ps (6d1)

ŘV (6d1)

Čt (6d1) JN

HV (9d1)

Ps (9d1)

ŘV (9d1)

Čt (9d1) JN

ČaSP (9d1)

HV (10d1)

Ps (10d1)

ŘV (10d1)

Čt (10d1) JN

ČaSP (10d1)
VS

       

ČaSP (10d1)

       

 
S
t

 

ČaJS (2d1) IK

Čt (2d1)

(2d1)

MSV (2d1)

Čt (6d1)
JN

ČaSP (9d1)
LH

   

ČaJS (6d1) IK

Čt (6d1)

(6d1)

MSV (6d1)

ČaS (9d1) IK

ČaP (9d1)

(9d1)

MSV (9d1)

Čt (9d1)
JN

ČaS (10d1) IK

ČaP (10d1)

(10d1)

MSV (10d1)

ČaSP (10d1)
LH

       

Čt (10d1)
JN

       

 
Č
t

 

ČaJS (2d1) IK

VV (2d1)

ČaSP (2d1) JN

TV (2d1)

IKT (6d1)

VkZ (9d1)

   

ČaJS (6d1) IK

VV (6d1)

Čt (6d1) JN

TV (6d1)

ČaS (9d1) IK

VV (9d1)

Čt (9d1) JN

TV (9d1)

IKT (9d1)

ČaS (10d1) IK

VV (10d1)

Čt (10d1) JN

TV (10d1)

VkZ (10d1)

       

IKT (10d1)

       

 
P
á

 

ČaJS (2d1)

Ps (2d1)

ČaSP (2d1)

HV (2d1)

ČaSP (6d1)

     

(6d1)

Ps (6d1)

ČaSP (6d1)

HV (6d1)

(9d1)

Ps (9d1)

ČaP (9d1)

HV (9d1)

ČaSP (9d1)

(10d1)

Ps (10d1)

ČaP (10d1)

HV (10d1)

       

ČaSP (10d1)

       

 

(rozvrh platný od 10.10.2018)

Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562  8.C  (Hudcová Radmila)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

TV (7d1) RH

TV (7d1) RH

ŘV (7d1) RH

HV (7d1) RH

ČaS (7d1)
RH

ČaP (7d1)
RH

   

TV (8d1) RH

TV (8d1) RH

ŘV (8d1) RH

HV (8d1) RH

RTV (6d2) RH

RTV (6d2) RH

SV (6d2) RH

HV (6d2) RH

ČaS (8d1)
RH

ČaP (8d1)
RH

RTV (8d2) RH

RTV (8d2) RH

SV (8d2) RH

HV (8d2) RH

 
Ú
t

 

(7d1) RH

VV (7d1) IK

HV (7d1) RH

TV (7d1) RH

ČaSP (7d1)
RH

ČaP (7d1)
RH

   

(8d1) RH

VV (8d1) IK

HV (8d1) RH

TV (8d1) RH

RV (6d2) RH

VV (6d2) IK

PoV (6d2) RH

RTV (6d2) RH

ČaSP (8d1)
RH

RV (8d2) RH

VV (8d2) IK

PoV (8d2) RH

RTV (8d2) RH

ČaP (8d1)
RH

       

PV (6d2)
RH

       

 
S
t

 

IVP (4d2) RH

IVP (4d2) RH

(7d1) RH

Čt (7d1) RH

ČaSP (7d1)
RH

ČaP (7d1)
RH

   

(7d1) RH

Čt (7d1) RH

(8d1) RH

Čt (8d1) RH

(8d1) RH

Čt (8d1) RH

SV (6d2) RH

PoV (6d2) RH

RV (6d2) RH

SV (6d2) RH

SV (8d2) RH

PoV (8d2) RH

ČaSP (8d1)
RH

ČaP (8d1)
RH

RV (8d2) RH

SV (8d2) RH

   
       

 
Č
t

 

Čt (7d1) RH

MSV (7d1) IK

Ps (7d1) RH

ČaSP (7d1) RH

IKT (7d1)

     

Čt (8d1) RH

MSV (8d1) IK

Ps (8d1) RH

ČaSP (8d1) RH

SV (6d2) RH

MSV (6d2) IK

(6d2) RH

RTV (6d2) RH

IKT (8d1)

SV (8d2) RH

MSV (8d2) IK

(8d2) RH

RTV (8d2) RH

 
P
á

 

ČaSP (7d1) IK

ČaSP (7d1) IK

(7d1) RH

Ps (7d1) RH

ČaS (7d1)

     

ČaSP (8d1) IK

ČaSP (8d1) IK

(8d1) RH

Ps (8d1) RH

PV (6d2) IK

PV (6d2) IK

RV (6d2) RH

(6d2) RH

ČaS (8d1)

PV (8d2) IK

PV (8d2) IK

RV (8d2) RH

(8d2) RH

 

(rozvrh platný od 10.10.2018)

Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562  2.E  (Závorková Lenka)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

ČJ (ZŠ1p)
LZ

(ZŠ1p)
LZ

NS (ZŠ1p)
LZ

ČJ (ZŠ1p)
LZ

ČaSP (ZŠ2p)
KP

     

ČJ (ZŠ2p)
LZ

(ZŠ2p)
LZ

NS (ZŠ2p)
LZ

ČJ (ZŠ2p)
LZ

 
Ú
t

 

ČJ (ZŠ1p)
LZ

(ZŠ1p)
LZ

ČJ (ZŠ1p)
LZ

VV (ZŠ1p)
LZ

ČaSP (ZŠ1p)
LZ

     

ČJ (ZŠ2p)
LZ

(ZŠ2p)
LZ

ČJ (ZŠ2p)
LZ

VV (ZŠ2p)
LZ

VV (ZŠ2p)
LZ

 
S
t

 

ČJ (ZŠ1p)
LZ

(ZŠ1p)
LZ

NS (ZŠ1p)
LZ

RK (ZŠ1p)
LZ

       

ČJ (ZŠ2p)
LZ

(ZŠ2p)
LZ

NS (ZŠ2p)
LZ

RK (ZŠ2p)
LZ

 
Č
t

 

TV (ZŠ1p)
LZ

TV (ZŠ1p)
LZ

ČJ (ZŠ1p)
LZ

(ZŠ1p)
LZ

       

TV (ZŠ2p)
LZ

TV (ZŠ2p)
LZ

ČJ (ZŠ2p)
LZ

(ZŠ2p)
LZ

 
P
á

 

ČJ (ZŠ1p)
LZ

(ZŠ1p)
LZ

HV (ZŠ1p)
LZ

ČJ (ZŠ1p)
LZ

       

ČJ (ZŠ2p)
LZ

(ZŠ2p)
LZ

HV (ZŠ2p)
LZ

ČJ (ZŠ2p)
LZ

 

(rozvrh platný od 10.10.2018)

Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562  4.E  (Pindlová Kateřina)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

ŘV (1d1)
KP

Ps (1d1)
KP

VV (1d1)
KP

ČaSP (1d1)
KP

ČaSP (4d1)
KP

     

Čt (4d1)
KP

Ps (4d1)
KP

VV (4d1)
KP

(4d1)
KP

 
Ú
t

 

(1d1)
KP

Ps (1d1)
KP

ČaJS (1d1)
KP

HV (1d1)
KP

ČaSP (4d1)
LZ

     

(4d1)
KP

Ps (4d1)
KP

ČaJS (4d1)
KP

HV (4d1)
KP

 
S
t

 

ŘV (1d1)
KP

Čt (1d1)
KP

HV (1d1)
KP

ČaSP (1d1)
KP

ŘV (4d1)
VS

     

(4d1)
KP

Čt (4d1)
KP

HV (4d1)
KP

ČaSP (4d1)
KP

 
Č
t

 

TV (1d1)
KP

TV (1d1)
KP

ČaJS (1d1)
KP

ČaSP (1d1)
KP

ŘV (4d1)
VS

     

TV (4d1)
KP

TV (4d1)
KP

ČaJS (4d1)
KP

(4d1)
KP

 
P
á

 

ČaJS (1d1)
KP

Čt (1d1)
KP

MSV (1d1)
KP

TV (1d1)
KP

       

ČaJS (4d1)
KP

Čt (4d1)
KP

MSV (4d1)
KP

TV (4d1)
KP

 

(rozvrh platný od 10.10.2018)

Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562  9.E  (Slováčková Vlasta)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

MSV (3d1)
IK

ČaJS (3d1)
IK

(3d1)
VS

ČaJS (3d1)
VS

ČaSP (7d1)
LH

ČaSP (7d1)

   

MSV (7d1)
IK

ČaS (7d1)
IK

(7d1)
VS

ČaP (7d1)
VS

ČaSP (9d1)
LH

ČaSP (9d1)

MSV (9d1)
IK

ČaS (9d1)
IK

(9d1)
VS

ČaP (9d1)
VS

 
Ú
t

 

ČaJS (3d1)
IK

Čt (3d1)
VS

ČaSP (3d1)
VS

ČaSP (3d1)
VS

HV (3d1)
VS

ČaSP (9d1)
VS

   

ČaS (7d1)
IK

Čt (7d1)
VS

ČaSP (7d1)
VS

ČaSP (7d1)
VS

HV (7d1)
VS

ČaS (9d1)
IK

Čt (9d1)
VS

ČaSP (9d1)
VS

ČaSP (9d1)
VS

HV (9d1)
VS

 
S
t

 

Čt (3d1)
VS

Ps (3d1)
VS

HV (3d1)
VS

ČaSP (3d1)
VS

ČaSP (7d1)
VS

ČaP (7d1)
LH

   

Čt (7d1)
VS

Ps (7d1)
VS

HV (7d1)
VS

IKT (7d1)
VS

ČaSP (9d1)
VS

ČaP (9d1)
LH

Čt (9d1)
VS

Ps (9d1)
VS

HV (9d1)
VS

IKT (9d1)
VS

 
Č
t

 

TV (3d1)
VS

TV (3d1)
VS

ŘV (3d1)
VS

VV (3d1)
VS

ŘV (3d1)
VS

VkZ (9d1)

   

TV (7d1)
VS

TV (7d1)
VS

(7d1)
VS

VV (7d1)
VS

ŘV (7d1)
VS

TV (9d1)
VS

TV (9d1)
VS

(9d1)
VS

VV (9d1)
VS

ŘV (9d1)
VS

 
P
á

 

(3d1)
VS

Ps (3d1)
VS

TV (3d1)
VS

Čt (3d1)
VS

ČaP (7d1)
VS

     

(7d1)
VS

Ps (7d1)
VS

TV (7d1)
VS

Čt (7d1)
VS

ČaP (9d1)
VS

(9d1)
VS

Ps (9d1)
VS

TV (9d1)
VS

Čt (9d1)
VS

Zpracováno v systému Bakaláři